ثبت نام کن 

این بخش به صورت کاملاریگان است شما دراین بخش مقاله خود را درج می کنید از قسمت های ویژه سایت استفاده خواهید کرد و رتبه بندی می شوبد طبق فعالیت خود

مقاله را ثبت کن 

این قسمت برای ثبت مقاله شماست شما بااین کار مقاله خود را ثبت می کنید وباعث می شود دیگران هم ازمقاله شمااستفاده کندوباکمک دیگران مقالت راکامل کن

دیده و برتر شو

این بخش به شما کمک می کند تا شما معرفی شوید به کسانی که دنبال خدمات و کارهای شماهستند و شناخته شوید تا به کارایی  شما اطمینان کند وباشما طبق تخصص رفتارکند.

 

برقراری ارتباط دو Virtual Machine یا ماشین مجازی به اینترنت در Hyper-V

جهت ارتباط دو VM, ابتدا نیاز به ساخت یک سویچ مجازی Virtual Switch است.جهت اینکار مراحل زیر را در دستور کار قرار میدهیم.

 

 

نحوه ساخت Virtual Switch

ابتدا Hyper-V Virtual Switch Manager را انتخاب می‌کنیم.

 

  سپس New Virtual Network Switch را انتخاب و نوع سویچ را Create Virtual Switch انتخاب می‌کنیم.

 

 

 سپس نام دلخواه برای آن گذاشته و کارت شبکه مورد نظر که VM قرار است با آن کار کند را انتخاب می‌کنیم. دقت کنید حتما تیک گزینه پایینی آن انتخاب شده باشد, با انتخاب این گزینه به سیستم اجازه میدهیم که اینترنت موجود را بین ماشین مجازی و سیستم واقعی به اشتراک بگذارد و اگر این گزینه را انتخاب نکنید کلیه ارتباطات شما قطع خواهد شد. 

 دراین حالت سویچ مجازی تشکیل شده است.

اگر کارت شبکه مورد انتخاب شما بیسیم یا Wireless باشد, شما باید بین VM NIC و Wlan یک Network Bridge تشکیل دهید که VM شما در نهایت کارت وایرلس شما را به صورت Ethernet می‌بیند.

 

 قسمت زرد رنگ, فیزیکی و قسمت قرمز رنگ, مجازی می‌باشند. 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اطلاعات تماس

آدرس:
ایران،تهران، سعادت اباد
تلفن:55101946-021

logo-samandehi
  
  توضیحات مختصر:
 
 سایت digi درتاریخ1395/6/6 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات اموزشی درفضای مجازی به طور رسمی آغاز نمود.digi درایران و کشور های دیگر طرفداران زیادی،چه درمیان کاربران حرفه ای وچه درمیان کاربران عادی ومعمولی در این زمان کوتاه کسب کرده است .hellodigi با دراختیارداشتن 20سرورپشتیبان همیشه بروزمی باشدودرهیچ زمانی از کمک کردن و اموزش دادن  کاربران خوددست بر نمی دارد.از همه مهم تراینکه خود شما در ساخت سایت hellodigi می توانید نقش داشته باشید باگذاشتن مقالات خودو آموزش به دیگران باعث یادگیری دوباره خود شوید وجایگاه خود را درشته خود بدست آورید.

 

با ما در تماس باشید