ثبت نام کن 

این بخش به صورت کاملاریگان است شما دراین بخش مقاله خود را درج می کنید از قسمت های ویژه سایت استفاده خواهید کرد و رتبه بندی می شوبد طبق فعالیت خود

مقاله را ثبت کن 

این قسمت برای ثبت مقاله شماست شما بااین کار مقاله خود را ثبت می کنید وباعث می شود دیگران هم ازمقاله شمااستفاده کندوباکمک دیگران مقالت راکامل کن

دیده و برتر شو

این بخش به شما کمک می کند تا شما معرفی شوید به کسانی که دنبال خدمات و کارهای شماهستند و شناخته شوید تا به کارایی  شما اطمینان کند وباشما طبق تخصص رفتارکند.

 

ویژگی های امنیتی Windows serevr و Hyper-V نسخه ۲۰۱۶

امنیت موضوعی بسیار مهم برای هر سازمان است ؛ به همین دلیل همه غول نرم افزاری جهان نظیر Microsoft در حال سرمایه گذاری گسترده برای تامین امنیت بیشتر تکنولوژی های تولید شده است در مطلب کوتاه به معرفی اجمالی ویژگی های امنیتی Windows serevr و Hyper-V نسخه ۲۰۱۶ خواهیم پرداخت

 

آموزش تصویری نصب و راه اندازی Hyper-V در ویندوز سرور 2016

مایکروسافت با معرفی Windows server 2016 ، قابلیت های امنیتی چند لایه پیشرفته جدیدی را معرفی کرده است که از راه های زیادی حفاظت از زیرساخت ( Infrastructure ) را فراهم می کند.

در واقع یکی از موارد امنیتی Windows server 2016 جلوگیری  از حمله ها  و فعالیت های مشکوک است ، این قابلیت با استفاده از ویژگی های جدید در کنترل دسترسی های خاص انجام می پذیرد که به حفاظت از Virtual Machine ها و دیگر Platform ها قبل از پدیدار شدن تهدید های احتمالی صورت میگیرد.

برخی از این پیشرفت های قابل توجه عبارتند از:

Protect administrator credentials

این روش  با استفاده Credential Guard و  Remote Credential Guard از هرگونه  دسترسی ازطریق حملات Pass-the-Hash  جلو گیری میکند.

با استفاده از  Just-In-Time Administration و Just Enough Administration محدودیت هایی برای کاربران با دسترسی Administrator ایجاد میکند .

Protect applications at the operating system layer

اطمینان از برنامه های  که در سیستم عامل ( OS ) اجرا می شوند با سرویس Device Guard.

حفاظت از Server در برابر حملات مربوط Memory به کمک سرویس  Control Flow Guard .

حفاظت از Server در برابر Malware های شناخته شده با استفاده از سرویس Windows Defender optimized.

 

با وجود اینکه Hyper-v یکی از تکنولوژی های فوق العاده مجازی سازی است  ولی همه ما میدونیم خیلی از مشتریان از تکنولوژی های مختلف دیگری استفاده می کنند.

مایکروسافت میخواهد مطمئن شود که مشتریانش بدون توجه به نوع تکنولوژی مجازی سازی که استفاده می کنند، بهترین تجربه ممکن رو با Windows server 2016 دارند،تعهد  به باز بودن و همکاری در کنار شرکای خود در سراسر جهان تبدل به اصول اصلی انجام کسب و کار این شرکت در این راه شده است.

این شرکت برای افزایش مشتریان خود که از قابلیت های امنیتی ویندوز سرور در دیگر تکنولوژی های Virtualization استفاده می کنند ، قصد دارد با گسترشServer Virtualization Validation Program  (SVVP) که جزئ جدیدی از مدارک این شرکت است  ،حمایت بیستری از ویژگی های امنیتی Windows server بر پایه مجازی است را داشته باشد .

 

فیلم اموزش نصب hyper v بر روی ویندوز سرور 2012 core

برقراری ارتباط دو Virtual Machine یا ماشین مجازی به اینترنت در Hyper-V

آموزش نصب (فعال سازی) Hyper-V در ویندوز 8

مجازی‌سازی و کلاسترینگ‌ در مایکروسافت-قسمت اول

مجازی‌سازی و کلاسترینگ‌ در مایکروسافت-قسمت دوم

آموزش تصویری نصب و راه اندازی Hyper-V در ویندوز سرور 2016

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اطلاعات تماس

آدرس:
ایران،تهران، سعادت اباد
تلفن:55101946-021

logo-samandehi
  
  توضیحات مختصر:
 
 سایت digi درتاریخ1395/6/6 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات اموزشی درفضای مجازی به طور رسمی آغاز نمود.digi درایران و کشور های دیگر طرفداران زیادی،چه درمیان کاربران حرفه ای وچه درمیان کاربران عادی ومعمولی در این زمان کوتاه کسب کرده است .hellodigi با دراختیارداشتن 20سرورپشتیبان همیشه بروزمی باشدودرهیچ زمانی از کمک کردن و اموزش دادن  کاربران خوددست بر نمی دارد.از همه مهم تراینکه خود شما در ساخت سایت hellodigi می توانید نقش داشته باشید باگذاشتن مقالات خودو آموزش به دیگران باعث یادگیری دوباره خود شوید وجایگاه خود را درشته خود بدست آورید.

 

با ما در تماس باشید