ثبت نام کن 

این بخش به صورت کاملاریگان است شما دراین بخش مقاله خود را درج می کنید از قسمت های ویژه سایت استفاده خواهید کرد و رتبه بندی می شوبد طبق فعالیت خود

مقاله را ثبت کن 

این قسمت برای ثبت مقاله شماست شما بااین کار مقاله خود را ثبت می کنید وباعث می شود دیگران هم ازمقاله شمااستفاده کندوباکمک دیگران مقالت راکامل کن

دیده و برتر شو

این بخش به شما کمک می کند تا شما معرفی شوید به کسانی که دنبال خدمات و کارهای شماهستند و شناخته شوید تا به کارایی  شما اطمینان کند وباشما طبق تخصص رفتارکند.

 

معرفی (HPE Systems Insight Manager (SIM

در این مطلب قصد داریم تا به معرفی (HPE Systems Insight Manager (SIM بپردازیم

آیا تا به حال نیاز به سیستمی که بتوان آنلاین بودن و سلامت سیستم های شما را چک کند برخورد کرده اید؟

 

یکی از کم هزینه ترین سرویس ها استفاده از HPE SIM  است. این نرم افزار به شما اجازه میدهد تا طیف گسترده ای از محصولات شرکت HP را رصد کنید.

با این نرم افزار شما می توانید به راحتی سیستم های راه دور را نیز مانیتور کرده و مدیریت کنید. به کمک HPE SIM امکان رصد همه سخت افزار های سروری شرکت Hp و دیگر محصولات وابسته به آن به راحتی فراهم خواهد شد و در هر لحظه می توانید وضعیت سخت افزاری این تجهیزات را مانیتور کرده و گزارش گیری کنید.

در صورت استفاده همزمان از HPE SIM و HPE Insight Control و HPE Matrix Operating Environment مدیر شبکه ضمن امکان رصد و کنترل سخت افزار ها میتواند ماشین های مجازی، سرعت آنها و برق مصرفی را نیز کنترل کند و با بهینه سازی این سرویس ها بهترین بازدهی را از آنها  برداشت کند.

امکانات جدید در این نسخه

  • پشتیبانی سرور های نسل جدید G9
  • پشتیبانی از نسخه جدید HPE Integrated-Lights Out 4 (iLO 4)
  • پشتیانی از نسخه SUSE ® Linux Enterprise Server 12.1
  • پشتیانی از نسخه Red Hat ® Enterprise Linux ® RHEL 7.2

امکانات این نرم افزار

  • مدیریت و گزارش گیری از منابع

HPE SIM با جستجو نرم افزاری و شناسایی  تجهیزات در شبکه بانک اطلاعاتی از تجهیزات موجود را ایجاد خواهد کرد. به صورت پیش فرض یک سری گزارش های از پیش تعیین شده در این نرم افزار وجود دارد که کاربر ضمن استفاده از آنها میتواند با ترکیب این گزارش ها و یا ویرایش آنها الگوی گزارش جدید منطبق با نیاز مدیریتی خود را ایجاد کند. این گزارش ها میتواند در زمان بندی های مخصوصی به لیستی از ایمیل های مدیران شبکه ارسال شود.

  • نظارت و مدیریت سخت افزار

HPE SIM  با اطلاع رسانی به موقع از وقوع خطا های سخت افزاری بزرگ پیشگیری می کند. مدیر شبکه این امکان را دارد که با اجرای Script خاصی در زمان وقوع یک خطا از پیشرفت آن و یا شیوع به دیگر قسمت های شبکه جلوگیری کند.

  • مدیریت بروز رسانی Firmware and System Software

با ادغام HPE SIM و HPE Smart Update Manager امکان بروز رسانی  Firmware های سخت افزار تولیدی شرکت HP به صورت اتوماتیک و یا در زمان بندی های از پیش تعیین شده فراهم شده است. امکان پیکریندی، مدیریت این سخت افزار های بدون نیاز به نصب Agent در مقصد وجود خواهد داشت.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اطلاعات تماس

آدرس:
ایران،تهران، سعادت اباد
تلفن:55101946-021

logo-samandehi
  
  توضیحات مختصر:
 
 سایت digi درتاریخ1395/6/6 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات اموزشی درفضای مجازی به طور رسمی آغاز نمود.digi درایران و کشور های دیگر طرفداران زیادی،چه درمیان کاربران حرفه ای وچه درمیان کاربران عادی ومعمولی در این زمان کوتاه کسب کرده است .hellodigi با دراختیارداشتن 20سرورپشتیبان همیشه بروزمی باشدودرهیچ زمانی از کمک کردن و اموزش دادن  کاربران خوددست بر نمی دارد.از همه مهم تراینکه خود شما در ساخت سایت hellodigi می توانید نقش داشته باشید باگذاشتن مقالات خودو آموزش به دیگران باعث یادگیری دوباره خود شوید وجایگاه خود را درشته خود بدست آورید.

 

با ما در تماس باشید