ثبت نام کن 

این بخش به صورت کاملاریگان است شما دراین بخش مقاله خود را درج می کنید از قسمت های ویژه سایت استفاده خواهید کرد و رتبه بندی می شوبد طبق فعالیت خود

مقاله را ثبت کن 

این قسمت برای ثبت مقاله شماست شما بااین کار مقاله خود را ثبت می کنید وباعث می شود دیگران هم ازمقاله شمااستفاده کندوباکمک دیگران مقالت راکامل کن

دیده و برتر شو

این بخش به شما کمک می کند تا شما معرفی شوید به کسانی که دنبال خدمات و کارهای شماهستند و شناخته شوید تا به کارایی  شما اطمینان کند وباشما طبق تخصص رفتارکند.

 

با کلیدهای میانبر جیمیل آشنا شوید

جيميل داراي کليد‌هاي ميانبر کاربردي است که موجب افزايش سرعت و همچنين آسودگي کار شما با برنامه‌ها خواهند شد.

کليد‌هاي ميانبر (Shortcuts) ماهيتي کمک کننده دارند که به سرعت استفاده شما از اپليکيشن‌ها و محيط‌هاي کاري مختلف کمک خواهند کرد.

جيميل نيز از اين قضيه مستثنا نبوده و داراي کليد‌هاي ميانبر کاربردي است که موجب افزايش سرعت و همچنين آسودگي کار شما با برنامه‌ها خواهند شد.

کليدهاي ميانبر جيميل که شايد مهم باشد عبارت است از:

♦ کلیدهایShift + Click: با نگاه داشتن کليد شيفت قادر خواهيد بود همان گونه که در محيط ويندوز خود چندين فايل را باهم انتخاب مي‌کنيد، چند ايميل را به حالت انتخاب درآوريد.

♦ کلیدهای #+Shift : پاک کردن اينباکس شما به وسيله اين کليد ميانبر، به مراتب آسان تر از انجام اين کار با کليک بر روي گزينه‌هاي مدنظر مي‌باشد. تنها کافيست تا هر چند ايميلي که خواستيد را با استفاده از کدميانبر بالايي انتخاب کرده سپس با فشردن کليدترکيبي Shift + # آنها را به يکباره پاک کنيد.

♦ کلیدهای Shift + i: با اين کليد ميانبر قادر خواهيد بود تا ايميل‌هاي انتخابي خودتان را با سرعت بيشتري به حالت “Mark as read” درآوريد.

♦ کلیدهای Shift + U: قصد داريد تا يک ايميل را به حالت “Mark as Unread” در آوريد؟ تنها کافيست تا از اين کليد ميانبر استفاده کنيد.

♦ کلیدهای Shift + T: اين کليد ميانبر نيز ايميل‌هاي آماده شما را به گوگل تسک ارسال خواهند کرد.
"

نکته: اگر هيچ از کليد‌هاي ميانبر براي شما عمل نمي‌کنند، به مسير Settings > General > Keyboard shortcuts رفته و مطمئن شويد که تيک Keyboard shortcuts on زده شده باشد.
 


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .

برچسب ها

اطلاعات تماس

آدرس:
ایران،تهران، سعادت اباد
تلفن:55101946-021

logo-samandehi
  
  توضیحات مختصر:
 
 سایت digi درتاریخ1395/6/6 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات اموزشی درفضای مجازی به طور رسمی آغاز نمود.digi درایران و کشور های دیگر طرفداران زیادی،چه درمیان کاربران حرفه ای وچه درمیان کاربران عادی ومعمولی در این زمان کوتاه کسب کرده است .hellodigi با دراختیارداشتن 20سرورپشتیبان همیشه بروزمی باشدودرهیچ زمانی از کمک کردن و اموزش دادن  کاربران خوددست بر نمی دارد.از همه مهم تراینکه خود شما در ساخت سایت hellodigi می توانید نقش داشته باشید باگذاشتن مقالات خودو آموزش به دیگران باعث یادگیری دوباره خود شوید وجایگاه خود را درشته خود بدست آورید.

 

با ما در تماس باشید