تکنولوژی

همکاری سیسکو و China Unicom برای فعال کردن Cloud + Network

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

سلام شرکت China Unicom در پیاده سازی شبکه های مبتنی بر اینترنت صنعتی در زمینه های "Cloud و Network" فعالیت میکند. این شرکت در طول دو سال گذشته همکاری خود با سیسکو را در جهت تبدیل شبکه های سنتی MPLS VPN به اینترنت صنعتی با استفاده از Cloud و Network شروع کرده است.

این پروژه به عنوان اولین پروژه مسیریابی چین در شبکه های ماهواره ای که ارائه دهنده این خدمات هستند راه اندازی شده است. 
در این همکاری سیسکو از سری روتر ASR 9000 به عنوان روتر Provider Edge استفاده کرده و از اتصالات سنتی SRTE استفاده می کند. سیسکو همچنین با China Unicom برای مدیریت و دستیابی به High Availability با کنترلرهای SDN برای فروشندگان با تجهیزات گوناگون کار می کرد که همین موضوع باعث شده است این سیستم بتواند وضعیت کنترل کننده اصلی را در شبکه کنترل کند و در صورتیکه کنترل کننده اصلی قادر به کنترل نباشد، کنترل کننده های پشتیبان از فروشنده های متفاوت می تواند به راحتی تمام مدل های کسب و کار و همچنین اطلاعات پیکربندی و مسیر را به طور کامل منتقل کند تا ساختار سوئیچینگ کامل شود. این نوآوری برای توسعه 5G در آینده و در مقیاس بزرگ SDN بسیار مهم است. 
به نقل از Ma Jichun مهندس ارشد بخش دیجیتال CITC موسسه China Unicom: "در چارچوب جدید، China Unicom تلاش می کند با همکاری شرکای خود یک اکو سیستم متشکل از Cloud و Network با فعال سازی SDN ، NFV و سایر فن آوری ها راه اندازی کند.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

خبرنامه سلام دیجی

در خبرنامه ایمیلی ما عضو شوید

به جمع همراهان ما بپیوندید و همواره بروز باشید

اطلاعات تماس

در صورت بروزمشکل می توانیدبه ایمیل زیرپیام ارسال کنیدinfo@hellodigi.ir

ساماندهی

logo-samandehi

درباره سلام دیجی

دیجی به کمک اساتید درهیچ زمانی از کمک کردن واموزش دادن به کاربران دست بر نمی دارد.از همه مهم تراینکه خود شما در ساخت دیجی می توانید نقش داشته باشیدباگذاشتن مقالات خودو آموزش به دیگران باعث یادگیری دوباره خود شویدوجایگاه خودرا درشته خودبدست آورید.لازم به ذکراست دیجی هیچ مالک واحد ومشخصی ندارد بلکه تمام کاربران او مالک و سازنده او هستند و هیچ گونه تبلیغاتی هم نمی پذیرد وفقط دانش می پذیرد

تمام حقوق سایت برای سلام دیجی و نويسندگان آن محفوظ می باشد