Search - SP Page Builder
Easy Profile - Search plugin
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
جستجو - وب لینک ها
جستجو - برچسب ها
voip

دانلود نرم افزار ایزابل 2.5

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

الستیکس (Elastix) یکی از محبوبترین سیستم های تلفنی ویپ مورد استفاده در دنیا و بدون شک محبوب ترین سیستم تلفنی ویپ در کشور عزیزمان ایران است، این سیستم تلفنی به دلیل امکانات بیشمار و کاملی که دارد و همچنین وجود منابع و مقالات بسیار از محبوبیت خاصی در بین مهندسان ویپ برخوردار بوده و پروژه های بسیار بزرگی در سطح کشور بر پایه آن پیاده سازی شده است.

 

در ماه دسامبر ۲۰۱۶ نام و دامنه الستیکس (Elastix) طی یک انتقال به شرکت ۳CX واگذار شد که به تولید سیستم های تلفنی تجاری می پردازد و بلافاصله الستیکس نسخه ۵ را بر پایه سیستم تجاری ارائه کرد و در عمل چیزی کاملا متفاوت با نسخه های قبلی الستیکس (۴ و ۲,۵) است.
الستیکس نسخه ۴ و ۲,۵ همچنان از طریق مخازن به روز رسانی می شوند و کاملا قابل استفاده و حتی بدون رقیب هستند اما در آینده، دیگر نسخه ای با نام الستیکس (Elastix) ارائه نخواهد شد و این به دلیل واگزاری نام آن به شرکت دیگر است.
پروژه الستیکس (Elastix) توسط تیم توسعه آن و با همکاری گروه بسیار حرفه ای و متخصصان ویپ با نام پروژه ایزابل (ISSABEL) ادامه پیدا خواهد کرد. این گروه  نسخه جدیدی ارائه کرد که کاملا مشابه الستیکس ۴ بوده و تنها نام پروژه به ایزابل تغییر یافته خواهد یافت.
تیم جدید متشکل از برنامه نویسان متخصص قبلی به همراه تعداد زیادی مهندس ویپ از سراسر دنیاست که این نوید را می دهد تا پروژه الستیکس با نام جدید خود همچون گذشته و البته با پشتیبانی قوی ترو و حرفه ای تر ادامه پیدا کند.
سیستم تلفنی الستیکس دارای امکانات بسیار حرفه ای و کاملی است که در هیچ کدام از ایزو های استریسکی دیگر مشاهده نمی شود در آینده نزدیک در مقاله ای به امکانات متمایز این سیستم تلفنی خواهیم پرداخت.

لینک دانلود ایزابل 2.5 


اموزش نصب کامل issabel روی vmware

نظرات (0)

دارای رتبه 0 بواسطه 5 بر اساس 0 رأی
نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان - ثبت نام کنید و یا وارد حساب خود شوید.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

خبرنامه سلام دیجی

در خبرنامه ایمیلی ما عضو شوید

به جمع همراهان ما بپیوندید و همواره بروز باشید

اطلاعات تماس

در صورت بروزمشکل می توانیدبه ایمیل زیرپیام ارسال کنیدinfo@hellodigi.ir

ساماندهی

logo-samandehi

درباره سلام دیجی

دیجی به کمک اساتید درهیچ زمانی از کمک کردن واموزش دادن به کاربران دست بر نمی دارد.از همه مهم تراینکه خود شما در ساخت دیجی می توانید نقش داشته باشیدباگذاشتن مقالات خودو آموزش به دیگران باعث یادگیری دوباره خود شویدوجایگاه خودرا درشته خودبدست آورید.لازم به ذکراست دیجی هیچ مالک واحد ومشخصی ندارد بلکه تمام کاربران او مالک و سازنده او هستند و هیچ گونه تبلیغاتی هم نمی پذیرد وفقط دانش می پذیرد

تمام حقوق سایت برای سلام دیجی و نويسندگان آن محفوظ می باشد