cisco

دانلود Cisco Configuration Professional 2.8

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

سلام وعرض ادب به کاربران گرامی امروز برای شما فایل  Cisco Configuration Professional 2.8 نسخه پیشرفته تر Cisco Network Assistant میباشد که به کمک آن تمامی تنظیمات روتر ها، سویچ ها، فایروال ها و Access Point های سیسکو را میتوان به صورت گرافیکی انجام داد. همچنین پیکربندی CME نیز از طریق این نرم افزار امکان پذیر است. این نرم افزار رایگان بوده

رم افزار CCP یک نرم افزار GUI (واسط گرافیکی) می باشد که که تحت وب برای Config روتر ها مورد استفاده قرار می گیرد. , ورژن قدیم آن SDM یا Security Device Manager می باشد. با دانلود نرم افزار CCP شما می توانید بسیاری از Config های روتر را مانند Interface , IPsec , firewall , SSL , QOS ,… را با استفاده از کلیک و بدون زدن Command خاصی انجام دهید.

از ۲ طریق میتوانیم از CCP استفاده کنیم :

۱- فایل های home.tar , home.shtml , common.tar , es.tar , sdm.tar , sdmconfig-router-platform-cfg را روی فلش روتر بریزیم و از طریق http به آن وصل شویم

۲- روی کامپیوتر بریزیم ، که اکثراً هم از همین روش استفاده میکنند.

نحوه Config توسط CCP جزء سرفصل های بسیاری از دوره های سیسکو به خصوص رشته Voice می باشد.

معمولا متخصصین سیسکو  Config های خود را به صورت Command انجام می دهند زیرا گر چه CCP امکانات بسیاری دارد ولی با این حال نمی توان از تمام قابلیت های روتر استفاده کرد و همیشه هم در دسترس نیست.و مهم ترین دلیل این است که Command زدن در محیط CLI لذت خاصی دارد.

برای نصب این نرم افزار ابتدا باید JAVA بر روی سیستم شما نصب باشد که ما فایل JAVA  را کنار نرم افزار برای دانلود قرار داده ایم که می توانید از لینک زیر ان را دانلود نمایید.

پسورد فایل ها :www.hellodigi.ir

unknown Cisco Configuration Professional 2.8.rar                     26-Aug-2017 14:10 192420k   
[BIN] java-re-8u31-windows-i586.exe                            26-Aug-2017 14:22  29720k
[BIN] Adobe Flash Player 16.exe                            26-Aug-2017 14:23  17132k

تمام حقوق سایت برای سلام دیجی و نويسندگان آن محفوظ می باشد