شبکه

ویدیو اموزش کامل Utm Cyberoam

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

امروز برای شما تیم hellodigi اموزش utm cyberoam اماده کرده ایم .سیستم جامع امنیت اینترنت Cyberoam، به طور خاص برای پاسخ به نیازهای مرتبط با مدیریت یکپارچه تهدیدات در سازمان ها، تشکیلات دولتی و موسسات آموزشی طراحی شده است. Cyberoam ارائه کننده ترکیبی از بهترین راهکارهای جامع و حفاظت دولایه‌ در برابر تهدیدات رو به گسترش اینترنتی است.


ضمن آنکه روش منحصر بفرد کاربر محور آن که سطحی بی‌مانند از کنترل را همراه با انعطاف‌پذیری و سادگی مدیریت ارائه می‌دهد، به عنوان مکملی بر این راهکارها به شمار می‌آید و این، سیستم مدیریت یکپارچه را بسیار کارآمد می‌نماید.

ابزارهای امنیتی یکپارچه Cyberoam به منظور بر طرف کردن نیاز شبکه های کوچک , متوسط و بزرگ که به کارایی و امنیت بالایی احتیاج دارند ساخته شده اند. تجهیزات Cyberoamکه توسط موسسه معتبر Check Markموفق به کـسب گواهینامه سـطح ۵ (UTM LEVEL 5) و همچنین اخذ تائیدیه لابراتوار ICSA به عنوان سـیستمهای مدیریت یکـپارچه تهدیدات اینترنتی مبتنی بر شناسه کاربر شناخته شده اند ? حفاظت کاملی را در برابر تهدیدهای خارجی به اندازه تهدیدات داخلی ارایه میدهند.

لطفا کمی صبر کنید تا پلاگین ویدئو باز شود

 

 

امنیت شبکه

دستگاه های UTM سایبروم چندین خصوصیت امنیتی از قبیل فایروال، VPN ، سیستم جلوگیری از نفوذ ، آنتی ویروس ، Anti Spam ، فیلترینگ وب ، کنترل و نظارت لایه ۷ ، مدیریت لینک های چندگانه و… را بر روی یک Platform ادغام کرده است که معماری امنیت توسعه پذیر و پردازنده های چند هسته ای این توانایی را به آن می دهد که امنیتی برای آینده و توان عملیاتی سریع تر ، ارائه دهد.

ثبت وقایع و گزارش گیری

امروزه شرکتها در معرض تهدیدات رو به گسترش منا‌بع بیرونی و تهدیدات روزافزون داخلی قرار دارند . با گسترده شدن حوزه کاری یک شرکت راه‌دور، میزان ‌ تهدیدات از خارج شرکت نیز افزایش مییابد . بدین ترتیب تمرکز زیادی روی هشدارها و گزارشها داشته که اولین قدم برای محافظت لحظه‌ای و بی‌وقفه است .سیستم گزارش گیری سایبروم، دید کاملی از وضعیت شبکه، استفاده از آن و فعالیت کاربران به مدیران شبکه‌ ارائه میدهد تا منابع آسیب‌پذیز شبکه را پیدا کنند.

مدیریت متمرکز

کنسو‌ل مرکزی Cyberoamبا مدیریت و کنترل متمرکز خود در لحظات بحرانی ، دفاعی هماهنگ را در برابر تهدیدات مختلف در سطح شبکه ارائه می‌دهد . این دستگاه امکان پیاده‌سازی سیاستهای سازمانی برای استفاده از اینترنت را فراهم می‌‌نماید که زمینه‌ساز ا‌فزایش کارایی و امنیت می‌گردد. این یک راهکارِ مبتنی بر تجهیزات بوده و هزینه های پیاده‌سازی را درهنگام ارائه کنترل کامل بر روی شبکه‌های گسترده کاهش می‌دهد.

تمام حقوق سایت برای سلام دیجی و نويسندگان آن محفوظ می باشد