ثبت نام کن 

این بخش به صورت کاملاریگان است شما دراین بخش مقاله خود را درج می کنید از قسمت های ویژه سایت استفاده خواهید کرد و رتبه بندی می شوبد طبق فعالیت خود

مقاله را ثبت کن 

این قسمت برای ثبت مقاله شماست شما بااین کار مقاله خود را ثبت می کنید وباعث می شود دیگران هم ازمقاله شمااستفاده کندوباکمک دیگران مقالت راکامل کن

دیده و برتر شو

این بخش به شما کمک می کند تا شما معرفی شوید به کسانی که دنبال خدمات و کارهای شماهستند و شناخته شوید تا به کارایی  شما اطمینان کند وباشما طبق تخصص رفتارکند.

 

 

اضافه کردن ویژگیهای گرافیکی در Windows Server 2012

در این مقاله آموزشی قصد داریم نحوه اضافه کردن آیکون My Computer را به صفحه دسکتاپ ویندوز سرور ۲۰۱۲ R2 آموزش دهیم.همان‌طور که محیط ویندوز ۸ با ویندوز ۷ متفاوت بود. در نسخه سرور نیز محیط گرافیکی ویندوز سرور ۲۰۱۲ با نسخه‌های قدیمی‌تر آن یعنی ۲۰۰۳ و ۲۰۰۸ متفاوت می‌باشد. ویندوز سرور نسخه ۲۰۱۲ و سایر نسخه‌های R2 سرور نسبت به نسخه‌های دیگر ویندوز قدرتمندتر و ایمن‌تر می‌باشد.


شرکت مایکروسافت جهت افزایش امنیت در این نسخه از ویندوز تمامی ویژگی‌های آن را به‌صورت پیش‌فرض همراه نصب ویندوز قرار نداده و در صورت نیاز  فردی که راه اندازی شبکه را بر عهده دارد میتواند آن‌ها را اضافه کند.
در این نسخه از ویندوز ، به‌صورت پیش‌فرض آپشن Personalize در منو دسکتاپ وجود ندارد. یکی از موارد نیاز به آپشن Personalize ، اضافه کردن آیکون My Computer و سایر آیکون‌ها به میز کار ویندوز یا همان صفحه دسکتاپ می‌باشد.

در ویندوز سرور ۲۰۱۲ ، برای اضافه کردن آپشن Personalize به منوی دسکتاپ باید امکان Desktop Experience را نصب کنیم.

Server Manager را بازکرده و روی Add Roles and Features کلیک کنید.

گزینه Role-based or Feature-based installation را انتخاب کنید.

روی همه گزینه‌ها Next را بزنید تا به بخش Features برسید. از زیرمجموعه User Interfaces and Infrastructure گزینه Desktop Experience را تیک بزنید و روی Next کلیک کنید.

 

 

پس از پایان پروسه نصب می‌بایست کامپیوتر خود را ریستارت کنید.

حال با کلیک راست روی صفحه دسکتاپ مشاهده می‌کنید که آپشن Personalize به منوی دسکتاپ اضافه‌شده است. آن را انتخاب کرده و سپس به قسمت Change Desktop Icons رفته و در نهایت آیکون‌هایی که می‌خواهید بر روی صفحه دسکتاپ خود داشته باشید را انتخاب کنید.

با انجام مراحل فوق می‌توانید آیکون My Computer را به ویندوز سرور ۲۰۱۲ و همچنین سایر نسخه‌های R2 اضافه کنید.

درواقع با نصب Feature Desktop Experience ویژگیهای گرافیکی به ویندوز شما اضافه میشوند که به صورت پیش فرض برای کاهش بار پردازشی روی سرور غیر فعال شده است.


 

نرم افزار Wireshark چیست؟

به دست آوردن نسخه و Build Number نانو سرور

تغییر پورت پیشفرض ریموت دسکتاپ Remote Desktop

اتصال به نانو سرور از طریق پاورشل

آموزش تغییر پسورد Local administrator در ویندوز ۲۰۱۲ از طریق LAPS

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .

اطلاعات تماس

آدرس:
ایران،تهران، سعادت اباد
تلفن:55101946-021

logo-samandehi
  
  توضیحات مختصر:
 
 سایت digi درتاریخ1395/6/6 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات اموزشی درفضای مجازی به طور رسمی آغاز نمود.digi درایران و کشور های دیگر طرفداران زیادی،چه درمیان کاربران حرفه ای وچه درمیان کاربران عادی ومعمولی در این زمان کوتاه کسب کرده است .hellodigi با دراختیارداشتن 20سرورپشتیبان همیشه بروزمی باشدودرهیچ زمانی از کمک کردن و اموزش دادن  کاربران خوددست بر نمی دارد.از همه مهم تراینکه خود شما در ساخت سایت hellodigi می توانید نقش داشته باشید باگذاشتن مقالات خودو آموزش به دیگران باعث یادگیری دوباره خود شوید وجایگاه خود را درشته خود بدست آورید.

 

با ما در تماس باشید