ثبت نام کن 

این بخش به صورت کاملاریگان است شما دراین بخش مقاله خود را درج می کنید از قسمت های ویژه سایت استفاده خواهید کرد و رتبه بندی می شوبد طبق فعالیت خود

مقاله را ثبت کن 

این قسمت برای ثبت مقاله شماست شما بااین کار مقاله خود را ثبت می کنید وباعث می شود دیگران هم ازمقاله شمااستفاده کندوباکمک دیگران مقالت راکامل کن

دیده و برتر شو

این بخش به شما کمک می کند تا شما معرفی شوید به کسانی که دنبال خدمات و کارهای شماهستند و شناخته شوید تا به کارایی  شما اطمینان کند وباشما طبق تخصص رفتارکند.

 

 

اتصال روتر به اینترنت در GNS3 و ساختن Loopback کانکشن در ویندوز

برای اتصال روتر به اینترنت ابتدا منو start را باز و عبارت CMD را تایپ می کنیم . روی CMD کلیک راست کرده و گزینه Run As Administrator را انتخاب می کنیم .

 

دانلود نرم افزار gns3

اضافه کردن Loopback کانکشن در ویندوز

بعد عبارت hdwwiz.exe را تایپ کرده و سپس Enter می کنیم تا پنجره Add Hardware wizard

 

در این قسمت روی Advanced کلیک میکنیم و به صورت زیر ادامه می دهیم تا مراحل نصب loopback کامل شود.

 

 

Network Adapter را انتخاب کنید.

 Microsoft Loopback Adapter را انتخاب کنید.

 

در اینجا منو RUN را با کلید ترکیبی Windows key + R باز کرده و عبارت ncpa.cpl را تایپ کرده و Enter می کنیم تا وارد قسمت Network connection شویم.

 

در اینجا توجه می کنیم که Microsoft Loopback Adabter روی Local Area Connection چند نصب شده است .

سپس روی کانکشن فعال (کانکشنی که به اینترنت دسترسی دارد ) راست کلیک کرده روی Properties کلیک می کنیم و پس از وارد شدن در قسمت Sharing بالای پنجره تیک های Share را انتخاب کرده و Local Area Connection مربوط به Loopback را انتخاب می کنیم تا اینترنت روی آن Share شود .

سپس GNS را با راست کلیک و Run As Administrator مثل CMD  باز کنید .

در داخل GNS یک Cloud اضافه کنید و با کلیک راست روی آن و انتخاب Configure روی C1 کلیک کرده و Local Area Connection مربوط به Loopback را روی آن Add می کنیم.

سپس یک روتر اضافه می کنیم و با کابل FastEthernet به Cloud متصل می کنیم.

حالا وارد تنظیمات روتر می شویم یک ip در رنج ۱۹۲٫۱۶۸٫۱۳۷٫۰/۲۴ به interface متصل به ابر می دهیم (به جز .۱)  و یک روت استاتیک برای آن می نویسیم .

 

Router Reset Factory

آموزش نصب ASA بر روی GNS v1.4.0

دانلود نرم افزار gns3

نصب میکروتیک روی GNS3

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .

اطلاعات تماس

آدرس:
ایران،تهران، سعادت اباد
تلفن:55101946-021

logo-samandehi
  
  توضیحات مختصر:
 
 سایت digi درتاریخ1395/6/6 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات اموزشی درفضای مجازی به طور رسمی آغاز نمود.digi درایران و کشور های دیگر طرفداران زیادی،چه درمیان کاربران حرفه ای وچه درمیان کاربران عادی ومعمولی در این زمان کوتاه کسب کرده است .hellodigi با دراختیارداشتن 20سرورپشتیبان همیشه بروزمی باشدودرهیچ زمانی از کمک کردن و اموزش دادن  کاربران خوددست بر نمی دارد.از همه مهم تراینکه خود شما در ساخت سایت hellodigi می توانید نقش داشته باشید باگذاشتن مقالات خودو آموزش به دیگران باعث یادگیری دوباره خود شوید وجایگاه خود را درشته خود بدست آورید.

 

با ما در تماس باشید