شبکه

ویدیو اموزش نصب کامل Citrix XenDesktop و Citrix XenApp

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

سلام امروز برای شما ویدیو  اموزش نصب و کانفیگ کامل سیتریکس Citrix XenDesktop وسیتریکس Citrix XenServer  قراردادم  لینک دانلود فایل قرار دادم.تکنولوژی سیتریکس Citrix XenDesktop یک راه حل مجازی سازی دسکتاپ کامپیوتر یا VDI که مخفف Virtualization Desktop InfraStructure هست می باشد و دسک تاپ های مجازی را با سرعت بالا و در امنیت کامل به کاربران ارائه می دهد

 

برای خرید لایسنس سیتریکس (citrix) ما  شرکت ستاره امنیت پیشنهاد می کنیم سایتشون starsec.ir  

​​​​​​​

دانلود پکیج کامل Citrix XenApp and XenDesktop 7.14.1

ویدیو اموزش نصب Citrix XenServer 7

دانلود Citrix XenServer 7.2.0 (اخرین نسخه)

اربران با استفاده از دسکتاپ های مجازی شده قادر به بکارگیری از تمامی امکانات و برنامه های قابل دسترس در دسکتاپ مجازی باشند. در واقع سیتریکس XenDesktop کامپیوترهای مجازی کاربران را تبدیل به یک فرآیند با ماهیت واقعی نموده است. راهکار مجازی سازی دسک تاپ XenDesktop اولین محصول برای پشتیبانی از تمام مدل های مجازی سازی کامپیوترهای کاربران می باشد كه به صورت راهکاری مجتمع طراحی شده است. با پیاده سازی راهکارDesktop Virtualization کاربران قادر به کاهش 40 درصدی مدیریت Desktop با متمرکز کردن دسکتاپ ها در Data Center می باشند. XenDesktop بخش IT را قادر به راه اندازی یک نمونه از هر سیستم عامل، برنامه و پروفایل کاربر می کند و به صورت پویا آن ها را ترکیب کرده تا باعث افزایش سادگی در مدیریت کامپیوتر مجازی کاربران و سریعتر شدن عملکرد آن شود.

با استقرار سامانه مجازی ساز اپلیکیشن سیتریکس XenApp شما می توانید برنامه های تحت ویندوز خود را به راحتی از طریق وب و اینترانت و اینترنت در دسترس کاربران خارج از سازمان و شرکت خود قرار دهید. با برنامه سیتریکس زن اپ به همراه تکنولوژی ترمینال سرویس مایکروسافت، می توانید تمامی نرم افزارهای تحت ویندوز خود را بصورت متمرکز در هر زمان و هر مکان در اختیار کاربران خود بگذارید. تنها با یک بار نصب برنامه های مورد نیاز روی سرور مرکزی  شرکت یا سازمان، امکان استفاده همزمان تمامی کاربران دور و نزدیک فراهم می شود. متمرکز کردن دیتابیس و کاهش هزینه های نگهداری و پشتیبانی نرم افزار و دسترسی آسان با امنیت بالا حتی از طریق بستر اینترنت از جمله مزایای این سامانه می باشد. در تصویر پایین صفحه لاگین سیتریکس XenApp و برنامه های پابلیش شده برای کاربران را مشاهده می نمایید. نرم افزار XenApp بر روی ویندوز سرور مایکروسافت Windows Server نصب می شود و برای ارائه سرویس نیاز به لایسنس Windows Terminal Service License نیز دارد.

بعضی از مزایای استفاده از XenApp سیتریکس شامل موارد زیر میباشد:
ارائه برنامه های تحت ویندوز از طریق وب به کاربران
ارائه برنامه های تحت وب به کاربران با امکانات امنیتی و سرعت بالاتر
امن کردن بستر ارائه تمامی نرم افزارها 
امکانات فوق العاده تقسیم بار یا همان Load Balancing
افزایش ضریب امنیت داده ها و برنامه ها با متمرکز نمودن آنها در دیتا سنترها
کاهش هزینه های سخت افزاری با حذف نیاز به ارتقا سیستمهای کاربران
کاهش نیاز به نیروی انسانی جهت سرویس دهی به تک تک کاربران

لطفا کمی صبر کنید تا پلاگین ویدئو باز شود

تمام حقوق سایت برای سلام دیجی و نويسندگان آن محفوظ می باشد