شبکه

دانلود کتاب SolarWinds Orion NPM Administrator Guide

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مانیتورینگ راهی آسان برای مدیران شبکه سازمان ها در جهت  کنترل ترافیک و تشخیص و کنترل هرگونه  خرابی  در یک مجموعه است. در یک سازمان با تعدد سیستم های تحت شبکه امکان  بررسی  تک تک سیستم ها و نظارت بر آنها  امری دشوار و وقت گیر و معمولا هزینه براست و گاهی نا ممکن به نظر می رسد. بنابراین شرکت های زیادی در این زمینه دست به کار شدند و سیستم های مانیتورینگ خود را طراحی کردند که در این میان شرکت Solarwinds با نرم افزار های قدرتمند و NPM  است.

 

 این برنامه می تواند بر شبکه و نرم افزارهای سازمانی  مدیریت کاملی داشته باشد و کوچک ترین مشکلات شبکه و سرور ها را به ادمین شبکه اطلاع دهد.

کتاب SolarWinds Orion NPM Administrator Guide راهنمای کاملی برای مدیران شبکه در خصوص طراحی و پیاده سازی پروژه مانیتورینگ در شبکه خود است که شامل پیش نیاز های نصب، نصب و انواع سناریو های پیاده سازی می باشد. نکات این کتاب آنقدر دقیق و سنجیده هستند که با رعایت آن ها تا درصد بسیار زیادی می توان از بروز مشکل های پس از پیاده سازی جلوگیری نمود.

 

مشخصات کتاب SolarWinds Orion NPM Administrator Guide

 

نویسنده: SolarWinds

مخاطبین: مدیران و کارشناسان شبکه

تعداد صفحات: ۳۹۰

ترجمه فارسی: خیر

دانلود این مقاله به صورت pdf

 

 

اطلاعات تماس

در صورت بروزمشکل می توانیدبه ایمیل زیرپیام ارسال کنیدinfo@hellodigi.ir

ساماندهی

logo-samandehi

درباره سلام دیجی

دیجی به کمک اساتید درهیچ زمانی از کمک کردن واموزش دادن به کاربران دست بر نمی دارد.از همه مهم تراینکه خود شما در ساخت دیجی می توانید نقش داشته باشیدباگذاشتن مقالات خودو آموزش به دیگران باعث یادگیری دوباره خود شویدوجایگاه خودرا درشته خودبدست آورید.لازم به ذکراست دیجی هیچ مالک واحد ومشخصی ندارد بلکه تمام کاربران او مالک و سازنده او هستند و هیچ گونه تبلیغاتی هم نمی پذیرد وفقط دانش می پذیرد