ثبت نام کن 

این بخش به صورت کاملاریگان است شما دراین بخش مقاله خود را درج می کنید از قسمت های ویژه سایت استفاده خواهید کرد و رتبه بندی می شوبد طبق فعالیت خود

مقاله را ثبت کن 

این قسمت برای ثبت مقاله شماست شما بااین کار مقاله خود را ثبت می کنید وباعث می شود دیگران هم ازمقاله شمااستفاده کندوباکمک دیگران مقالت راکامل کن

دیده و برتر شو

این بخش به شما کمک می کند تا شما معرفی شوید به کسانی که دنبال خدمات و کارهای شماهستند و شناخته شوید تا به کارایی  شما اطمینان کند وباشما طبق تخصص رفتارکند.

 

 

نصب Kerio Operator 2.5.2

Kerio Operator یک سیستم تلفنی IP PBX می باشد. دامنه کاربرد آن در وب سایت شرکت سازنده  برای سازمان های کوچک و متوسط تعیین شده است. بنابراین استفاده از آن در سازمان های Enterprise پیشنهاد نمی گردد.

 

این نرم افزار مرکز تلفن با کارت های تلفنی همچون Digium سازگار می باشد. همچنین حداقل سخت افزار مورد نیاز آن یک پردازنده تک هسته ای Intel Celeron ، ۵۱۲ مگابایت RAM و ۸ گیگابایت فضای هارد دیسک است. Virtual Appliance این نرم افزار در وب سایت سازنده جهت استفاده بر روی VMware Workstation ورژن ۹ به بالا ، VMware Player نسخه ۵ به بعد و همچنین VMware ESXi 5.1 به بالا موجود است.

برای برقراری تماس با استفاده از Kerio Control مانند هر IP PBX دیگری نیاز به تلفن های VoIP به عنوان کلاینت خواهید داشت که برندهایی چون Polycom ، Cisco ، Snom ، Grandstream ، Mitel و Yealink از جمله وندورهایی هستند که شرکت Kerio برای استفاده در Kerio Operator تایید نموده است.

نصب Kerio Operator

  • هاست را از طریق مدیای نصب Kerio Operator بوت نمایید.
  • پس از بوت شدن سیستم از روی مدیا ، End User License Agreement به شما نمایش داده می شود. با کلید F8 آن را تایید نمایید
  • .

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Kerio Control چیست ؟

فیلم اموزش کامل نصب و کانفیگ Kerio Connect 8

دانلود Kerio Control 8.3.4

اموزش نصب ویادگیری کریو کنترل (Kerio Control)- قسمت اول

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

فرم تماس

هدف ما ارائه بهترین خدمات به شما می باشد . مشتاقانه منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم .

اطلاعات تماس

آدرس:
ایران،تهران، سعادت اباد
تلفن:55101946-021

logo-samandehi
  
  توضیحات مختصر:
 
 سایت digi درتاریخ1395/6/6 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات اموزشی درفضای مجازی به طور رسمی آغاز نمود.digi درایران و کشور های دیگر طرفداران زیادی،چه درمیان کاربران حرفه ای وچه درمیان کاربران عادی ومعمولی در این زمان کوتاه کسب کرده است .hellodigi با دراختیارداشتن 20سرورپشتیبان همیشه بروزمی باشدودرهیچ زمانی از کمک کردن و اموزش دادن  کاربران خوددست بر نمی دارد.از همه مهم تراینکه خود شما در ساخت سایت hellodigi می توانید نقش داشته باشید باگذاشتن مقالات خودو آموزش به دیگران باعث یادگیری دوباره خود شوید وجایگاه خود را درشته خود بدست آورید.

 

با ما در تماس باشید