ثبت نام کن 

این بخش به صورت کاملاریگان است شما دراین بخش مقاله خود را درج می کنید از قسمت های ویژه سایت استفاده خواهید کرد و رتبه بندی می شوبد طبق فعالیت خود

مقاله را ثبت کن 

این قسمت برای ثبت مقاله شماست شما بااین کار مقاله خود را ثبت می کنید وباعث می شود دیگران هم ازمقاله شمااستفاده کندوباکمک دیگران مقالت راکامل کن

دیده و برتر شو

این بخش به شما کمک می کند تا شما معرفی شوید به کسانی که دنبال خدمات و کارهای شماهستند و شناخته شوید تا به کارایی  شما اطمینان کند وباشما طبق تخصص رفتارکند.

 

VMware vCenter Converter چیست؟

همانطور که می دانید علم مجازی سازی (Virtualization) امروزه یکی از مهمترین علوم در بخش IT می باشد. می توان گفت که تقریباً تمام شرکت های بزرگ امروزه از این علم نوین استفاده می کنند. مجازی سازی مزایای بسیاری دارد. کاهش هزینه ها، افزایش بهره وری، امنیت بالاتر و … ویژگی هایی هستند که این علم را بسیار مفید و محبوب ساخته اند.

 آموزش تبدیل Host به ماشین مجازی VMware

دانلود نرم افرارVMware Converter 5.5

اما یکی از دغدغه های مدیران شرکت ها برای روی آوردن به این علم جدید این است که فکر می کنند، برای استفاده از این ویژگی، باید تمام زیرساخت را تغییر دهند و همه چی را از نو، مجدد شروع کنند.

VMware vCenter Converter

یکی از راهکارهای شرکت بزرگ و مطرح VMware در دنیای مجازی سازی است. این برنامه به شما اجازه می دهد سرورهای فیزیکی خود را به سرور های مجازی تبدیل کنید. این برنامه فقط سرور فیزیکی را به مجازی تبدیل نمی کند بلکه Option های بسیاری برای تبدیل در اختیار شما می گذارد.

تبدیل Image های مربوط به برنامه Acronis به ماشین مجازی VMware

تبدیل ماشین های مجازی  hypervisor های دیگر به ماشین مجازی VMware

و انتخاب های دیگری که می توانید لیست آن ها را در عکس زیر مشاهده کنید.

 

 

پس فراموش نکنید که به راحتی می توانید سرورهای فیزیکی خود را تبدیل به ماشین مجازی کنید و از امکانات بی نظیر مجازی سازی استفاده کنید.

موفق باشید.


 

 آموزش تبدیل Host به ماشین مجازی VMware

 

دانلود نرم افرارVMware Converter 5.5

مقایسه مجازی ساز ها

رفع پیغام خطای Certificate در هنگام اتصال به هاست از طریق VMware vCLI

ریست کردن پسورد ESXI

معرفی بسته آموزشی حرفه ای VMware Product 2016

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اطلاعات تماس

آدرس:
ایران،تهران، سعادت اباد
تلفن:55101946-021

logo-samandehi
  
  توضیحات مختصر:
 
 سایت digi درتاریخ1395/6/6 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات اموزشی درفضای مجازی به طور رسمی آغاز نمود.digi درایران و کشور های دیگر طرفداران زیادی،چه درمیان کاربران حرفه ای وچه درمیان کاربران عادی ومعمولی در این زمان کوتاه کسب کرده است .hellodigi با دراختیارداشتن 20سرورپشتیبان همیشه بروزمی باشدودرهیچ زمانی از کمک کردن و اموزش دادن  کاربران خوددست بر نمی دارد.از همه مهم تراینکه خود شما در ساخت سایت hellodigi می توانید نقش داشته باشید باگذاشتن مقالات خودو آموزش به دیگران باعث یادگیری دوباره خود شوید وجایگاه خود را درشته خود بدست آورید.

 

با ما در تماس باشید