ثبت نام کن 

این بخش به صورت کاملاریگان است شما دراین بخش مقاله خود را درج می کنید از قسمت های ویژه سایت استفاده خواهید کرد و رتبه بندی می شوبد طبق فعالیت خود

مقاله را ثبت کن 

این قسمت برای ثبت مقاله شماست شما بااین کار مقاله خود را ثبت می کنید وباعث می شود دیگران هم ازمقاله شمااستفاده کندوباکمک دیگران مقالت راکامل کن

دیده و برتر شو

این بخش به شما کمک می کند تا شما معرفی شوید به کسانی که دنبال خدمات و کارهای شماهستند و شناخته شوید تا به کارایی  شما اطمینان کند وباشما طبق تخصص رفتارکند.

 

راه اندازی ارتباط ترانک در الستیکس

هنگامی که شما قصد راه اندازی یک کانال ارتباطی بین PBX و سرور تماس را داریدمیتوان گفت که شما با کانفیگ SIP ترانک یک تنه اصلی امن بین دوسایت برقرار کرده اید.

برای کانفیک شما باید چند مرحله را به ترتیب گفته شده در ادامه انجام دهید.

 

اولین مرحله :

در اولین مرحله شما باید یک SIP Trunk بین دو سرور ایجاد کنید. برای ایجاد مانند عکس زیر از منو PBX گزینه Trunks را انتخاب کنید.

 

حال در صفحه جدید شما در اولین گزینه  میتوانید نام انتخابی خود را جهت ایجاد ترانک وارد کنید.
در دومین گزینه شما میتوانید شماره اصلی شرکت را وارد کنید ( Outbound Caller ID)

در قسمت بعدی Dialed Number Manipulation Rules شما میتوانید یک سری قوانین جهت فرمت تماس های گرفته شده قبل از انتقال به Voice Pluse . تماسها قبل از انتقال باید داریا فرمتی باشند که برای کشور مقصد قابل تعریف و استفاده باشند.

در قسمت Outgoing Setting یک سری اطلاعات اطلاعات به صورت پیش فرض وجود دارد که میتوانید انها را بر اساس نام گذاری و اطلاعات مورد نظر خود تغییر دهید اما جهت استفاده از قالب اصلی می توانید انها را از زیر کپی کنید.

type=peer
context=from-pstn
host=jfk-primary.voicepulse.com
qualify=5000
disallow=all
allow=ulaw
canreinvite=no
username=<USERNAME>
secret=<PASSWORD>
dtmfmode=rfc2833
rfc2833compensate=yes
insecure=port,invite
trustrpid=yes

مرحله اول و ایجاد یک اینترفیس ترانک در اینجا به اتمام رسید.

مرحله دوم:

در مرحله دوم شما باید یک Outbound ایجاد کنید. در این مرحله عکس های زیر کاملا مشخص کننده نحوه تنظیمات شما است

در ابتدا نام و سپس نحواه خروجی پیش فرض موجود در تنظیمات الستیکس را انتخاب کنید، سپس قوانین خروجی مورد نظر را نوشته و در نهایت ارتباطات ترانک تعریف شده را وارد کنید.

تنظیمات اولیه برای تست تماس در الستیکس

مرحله سوم:

و در نهایت در آخرین مرحله شما باید جهت ورودی تماس یک Inbound Route تعریف کنید.

Description که نام دلخواه شما جهت تعریف Inbound Route است. DID که شماره شرکت شما که تماس گیرندگان با استفاده از آن میتوانند با شرکت شما ارتباط برقرار کنند. و در نهایت در قسمت Set Destination شما میتوانید مشخص کنید که در صورت ورود تماس سرور الستیکس شما تماس را به کدام قسمت منتقل کند.


 

DISA چیست

تنظیمات اولیه برای تست تماس در الستیکس

آهنگ انتظار در الستیکس

چگونه الستیکس را فارسی کنیم

تفکیک ورودی ها در الستیکس بر اساس پیش شماره

نصب و راه اندازی Elastix 4 بر روی VMware WorkStation 12

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اطلاعات تماس

آدرس:
ایران،تهران، سعادت اباد
تلفن:55101946-021

logo-samandehi
  
  توضیحات مختصر:
 
 سایت digi درتاریخ1395/6/6 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات اموزشی درفضای مجازی به طور رسمی آغاز نمود.digi درایران و کشور های دیگر طرفداران زیادی،چه درمیان کاربران حرفه ای وچه درمیان کاربران عادی ومعمولی در این زمان کوتاه کسب کرده است .hellodigi با دراختیارداشتن 20سرورپشتیبان همیشه بروزمی باشدودرهیچ زمانی از کمک کردن و اموزش دادن  کاربران خوددست بر نمی دارد.از همه مهم تراینکه خود شما در ساخت سایت hellodigi می توانید نقش داشته باشید باگذاشتن مقالات خودو آموزش به دیگران باعث یادگیری دوباره خود شوید وجایگاه خود را درشته خود بدست آورید.

 

با ما در تماس باشید