ثبت نام کن 

این بخش به صورت کاملاریگان است شما دراین بخش مقاله خود را درج می کنید از قسمت های ویژه سایت استفاده خواهید کرد و رتبه بندی می شوبد طبق فعالیت خود

مقاله را ثبت کن 

این قسمت برای ثبت مقاله شماست شما بااین کار مقاله خود را ثبت می کنید وباعث می شود دیگران هم ازمقاله شمااستفاده کندوباکمک دیگران مقالت راکامل کن

دیده و برتر شو

این بخش به شما کمک می کند تا شما معرفی شوید به کسانی که دنبال خدمات و کارهای شماهستند و شناخته شوید تا به کارایی  شما اطمینان کند وباشما طبق تخصص رفتارکند.

 

مشکل ایجاد دوباره Virtual Directory ها در Exchange Server

گاهی بعد از ایجاد دوباره Virtual Directory  مربوط به OWA و ECP در Mail Server محصول Exchange Server دسترسی به Outlook یا EAC از طریق وب با مشکل مواجه می شود و پیغام خطای Http 404 را دریافت می نمایید. در این مطلب کوتاه راه حل این مشکل برای Mailbox Server نسخه ۲۰۱۳ و ۲۰۱۶ توضیح داده خواهد شد. این راه حل مطابق kb شماره ۲۷۷۷۸۸۹۷ نوشته شده است.

 

علت بروز این مشکل این است که در زمان ایجاد دوباره Virtual Directory مربوط به OWA و ECP موارد Basic Authentication و Forms Authentication به جای Windows Authentication فعال می گردند.

برای رفع ایراد Virtual Directory مربوط به OWA می بایست مراحل زیر انجام پذیرد.

  • Exchange Management Shell را باز نمایید. دستور زیر را جهت تغییر Authentication method به حالت Windows authentication اجرا کنید.

Set-Owavirtualdirectory –identity “E15MBX\owa (Exchange Back End )” –WindowsAuthentication $True –Basicauthentication $false –Formsauthentication $false

  • بر روی هر دو هاست مربوط به Client Access و Mailbox Server سرویس IIS را از طریق دستور iisreset /nforce راه اندازی مجدد نمایید.

برای رفع ایراد Virtual Directory مربوط به ECP می بایست مراحل زیر انجام پذیرد.

  • Windows PowerShell را اجرا کنید. دو دستور زیر را وارد نمایید و بعد از هر کدام کلید Enter را بفشارید.

Add-PSSnapin *exchange*

Set-EcpVirtualDirectory –Identity “E15MBX\ecp (Exchange Back End)” –WindowsAuthentication $true –FormsAuthentication $false

  • بر روی هر دو هاست مربوط به Client Access و Mailbox Server سرویس IIS را از طریق دستور iisreset /nforce راه اندازی مجدد نمایید.

با انجام این تنظیمات ایراد مذکور برطرف می گردد.

لازم به یادآوری می باشد که این راه حل فقط در زمانی کارایی دارد که ایراد باز نشدن OWA و ECP مربوط به ایجاد مجدد Virtual Directory ها باشد.

تنظیمات ذکر شده مربوط به Exchange Server 2016  و ۲۰۱۳ ویرایش های Standard و Enterprise می باشد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اطلاعات تماس

آدرس:
ایران،تهران، سعادت اباد
تلفن:55101946-021

logo-samandehi
  
  توضیحات مختصر:
 
 سایت digi درتاریخ1395/6/6 فعالیت خود را در زمینه توسعه و ارائه خدمات اموزشی درفضای مجازی به طور رسمی آغاز نمود.digi درایران و کشور های دیگر طرفداران زیادی،چه درمیان کاربران حرفه ای وچه درمیان کاربران عادی ومعمولی در این زمان کوتاه کسب کرده است .hellodigi با دراختیارداشتن 20سرورپشتیبان همیشه بروزمی باشدودرهیچ زمانی از کمک کردن و اموزش دادن  کاربران خوددست بر نمی دارد.از همه مهم تراینکه خود شما در ساخت سایت hellodigi می توانید نقش داشته باشید باگذاشتن مقالات خودو آموزش به دیگران باعث یادگیری دوباره خود شوید وجایگاه خود را درشته خود بدست آورید.

 

با ما در تماس باشید